
Shi Yanhe
V 8 rokoch začal študovať na internátnej škole kungfu. V 13 rokoch vstúpil do shaolinského kláštora a stal sa žiakom opáta Yongxina. V Shaolinskom kláštore pôsobil ako tréner výberového tímu. Od roku 2023 je hlavný tréner v Shaolinskom kultúrnom centre Slovensko.

Marián Laššák
V roku 2005: štúdium sinológie na Karlovej Univerzite v Prahe. V roku 2007: 5 ročné štúdium na Liaoningskej Pedagogickej Univerzite v Číne.V roku 2012: Majstrovstva sveta v tradičných čínskych bojových umeniach v Číne- bronzová medaila. V roku 2013: zlatá medaila na MSR vo Wushu v kategórii Sanda nad 80kg. V roku 2016 založil školu Kungfu a Qigongu (Čchi kungu) v Pekingu kde vyučoval žiakov z vyše 10 krajín celého sveta. Ako cudzincovi sa mu dostalo zvláštnej cti, keď bol prizvaný vyučovať bojové a zdravotné umenia v taoistickom kláštore Biely Oblak v Pekingu, ktorý je sídlom celočínskej Taoistickej asociácie a Taoistickej Univerzity. V roku 2023 spoluzakladateľ Shaolinského kultúrneho centra Slovensko, ktoré ako jediné je poverené reprezentovať Shaolinský kláštor na Slovensku. Držiteľ 6. majstrovského stupňa (duanu/danu) čínskych bojových umení pod Čínskou Wushu Asociáciou (čínska asociácia bojových umení) a 4. inštruktorského stupňa v shaolinskom kungfu(duanpinzhi). Podpredseda Európskej shaolinskej asociácie. Medailista z mnohých medzinárodných a národných súťaží.

Milan Surgoš
Víťaz mnohých medzinárodných súťaží v kungfu, tretie miesto na majstrovstvách Európy shaolinskom kungfu v roku 2011. Bojový umeniam sa ako inštruktor venuje viac ako 20 rokov. V rokoch 2008-2017 vybudoval a viedol najväčší klub kungfu v rámci Slovenska - Klub bojových umení 'Plachtiaci orol" v Trnave a Nitre s viac ako 200 cvičencami. Jeho zverenci získali bronzové a strieborné medaile na majstrovstvách sveta v Číne v roku 2012. Má za sebou tisícky hodín lektorovania seminárov sebarozvoja v téme vylaďovania vzťahov v rodine.

Stanislav Kološta
Čínskym bojovým umeniam sa venuje od roku 1990. Popri nich niekoľko rokov trénoval aj karate, pankration, sambo, mma, BJJ. 2013 majster Slovenska v plnokontaktnom zápase sanda a v čínskom zapaseni tuishou. Na celosvetovej súťaži v Číne získal 2 strieborné medaile v roku 2013, má umiestnenia z rôznych národných a medzinárodných súťaží. 2007-2011 vyučoval na univerzite UMB študentov wushu (sebaobrana, taiji, základy kungfu). Od roku 2000 sa podieľa na vyučovaní stoviek študentov kungfu rôznych vekových skupín (od detí po seniorov). V roku 2023 spoluzakladateľ Shaolinského kultúrneho centra Slovensko.

Ľubor Havlíček
Od roku 2019 pod vedením Mariana Laššáka sa začal venovať čchi kungovým cvičeniam Wujiquan (Škola Najvyššej Jednoty): 6 liečivých zvukov, 8 kusov brokátu, čchi kung 5 zvierat, dlaň dlhovekého, jednopohybová cyklická dlaň. Od roku 2023 pod vedením Mariana Laššáka a na seminároch pod vedením majstra Yanlianga sa začal venovať čchi kungovým cvičeniam Yijinjing, Baduanjin – 8 kusov brokátu a shaolinskému taichi Rou Quan (v preklade znamená jemná alebo vláčna päsť). V roku 2023 spoluzakladateľ Shaolinského kultúrneho centra Slovensko.

Miroslav Bahúl
Administratívny a technický pracovník. Tréner pohybových hier a kungfu v zácviku.

Ivana Balciarová
Bojovým umeniam sa začala venovať v roku 1997, keď si aktívnym cvičením taekwonda vybudovala základy fyzickej disciplíny a bojovej techniky. Od roku 2016 sa zameriava na kultiváciu vnútornej energie prostredníctvom čchi-kungu. Od roku 2024 sa pod vedením Mariána Laššáka a majstra Yanlianga venuje šaolinskému štýlu Rou Quan a zároveň sa zoznamuje s technikami kungfu podľa výučby majstra Yanhe a Milana Surgoša. V roku 2025 sa spolupodieľa na vedení skupiny cvičencov štýlu Rou Quan.

Karolína Hrušková
Od roku 2018 sa venovala jóge, ktorá ju priviedla k ajurvéde a neskôr tradičnej čínskej medicíne. Prvé tréningy čínskych bojových umení absolvovala v Shaolinskom chráme Európa a od roku 2023 je žiačkou Shaolinského kultúrneho centra Slovensko. Pod vedením Mariána Laššáka a majstra Yanlianga sa venuje čchi-kungovým formám a od roku 2025 je spoluinštruktorkou štýlu Rou Quan pre dospelých. Bojové formy kungfu sa učí pod vedením majstra Yanhe. Zároveň sa od roku 2012 venuje rozvíjaniu slovenskej ľudovej kultúry a remesiel v podobe národných výšiviek.